Iemesli iegādāties

 

 

 

Mēs iesakām jums iegādāties sistēmu WATERPROTECT, ja:

 

 

1.- jūsu dzīvoklī tiek izmantots elastīgs pievads,
tai skaitā sadzīves tehnikas pieslēgšanai:

Elastīgs pievads ir viens no izplatītākajiem iemesliem dzīvokļu applūšanai. Pateicoties zemai cenai un vienkāršai montāžai elastīgais pievads tiek izmantots visur: krānu, klozetpodu un citas santehnikas pieslēgšanai. Parasti pievada derīguma termiņš ir 3–5 gadi.
Pie tam, tirgū ir daudz viltojumu un nekvalitatīvu ražojumu, kuru savienojošie elementi ir izpildīti no ļoti trausla metāla (piem. Silumīns). Kā rezultātā, pat neskatoties uz standarta nakts spiediena paaugstināšanos ūdens padeves sistēmās, pievads tiek saplēsts no iekšpuses. Pie tam standarta pievada caurlaidspēja ir 15 – 20 litri minūtē.
Tas nozīmē, ka tikai 30 minūšu plūdos, jūs varat kļūt par vaininieku milzīgai vairāku stāvu applūšanai.
Centieties:
• izmantot elastīgo pievadu tikai nepieciešamības gadījumos
• mainīt elastīgo pievadu ne retāk kā reizi divos – trīs gados.

Elastīgo pievadu kategoriski nav ieteicams iemūrēt sienās, kur no mitruma ietekmes, korozija sagrauj metālisko apvalku un tas noved pie avārijas.

2.- jums pie ūdens padeves sistēmas ir pieslēgts
daudz tehnikas:

Katra papildus ierīce, kas pieslēgta pie ūdensvada, pamazina sistēmas drošumu. Viena ierīce ir kā minimums viens papildus savienojums. Jo vairāk priekšmetu jums ir pieslēgti pie ūdensvada, jo augstāka ir avārijas iespējamība.
Pievērsiet īpašu uzmanību savienojošiem elementiem. Izņemot to, ir ļoti svarīgi izmantot kvalificēta personāla pakalpojumus pieslēgšanai, ar garantiju un dokumentiem, kas apstiprina korektu uzstādīšanu.
Diemžēl, ne katru ierīci ir iespējams atslēgt izejot no mājas: skaitītāji, filtri, ūdens sildītāji – tik un tā paliek pieslēgti pie ūdens padeves sistēmas.
WATERPROTECT – tā ir lieliska iespēja aizsargāt savu māju no sanitārās sistēmas un sadzīves tehnikas traucējumiem.


3. - jūs izīrējat dzīvokli:

Ja jūs izīrējat dzīvokli, ir ļoti svarīgi atcerēties, ka kā dzīvokļa saimnieks esat tik un tā atbildīgs kaimiņu priekšā.
Ja jūsu īrnieki kļūs par kaimiņu appludināšanas vaininiekiem un zaudējumi izrādīsies lieli, tad ir pilnīgi iespējams, ka savus īrniekus vairs neatradīsiet.
Ja jūs pats gandrīz neaizdomājaties par dzīvokļa appludināšanu, tad jūsu īrnieki noteikti domā par to vēl mazāk. Neskatoties uz to, plūdi ,tomēr notiek un kompensācijas tiek izmaksātas.


4. - ja jūsu pusmūža vecāki dzīvo atsevišķi:

Parūpējaties par jūsu atsevišķi dzīvojošiem tuviniekiem. It īpaši ja viņi ir pusmūža cilvēki. Cilvēciskais faktors – notur otro vietu noplūžu iemeslu reitingā. Cilvēki pusmūžā, objektīvu iemeslu dēļ, bieži aizmirst aiztaisīt ūdens krānus. Pie tam, ja ūdens noteku sistēma ir piesārņota vai kustība tajā ir ierobežota – tas var kļūt par iemeslu dzīvokļa appludināšanai. Ļoti bieži šādas situācijas notiek vasarā, profilaktiskajā karstā ūdens atslēgšanas laikā.
Atbrīvojiet jūsu tuviniekus no lieka stresa – uzdāviniet viņiem sistēmu WATERPROTECT.

5. - Ja kaimiņiem zem jums ir uztaisīts dārgs remonts:

Lai kādreiz jūsu kaimiņu remonta izmaksas nekļūtu jums par aktuālu jautājumu, parūpējaties par to, lai nenodarītu kaitējumu jūsu kaimiņu īpašumam. Mūsdienās labās attiecības ar kaimiņiem ir liels retums. Arvien vairāk dzīvokļos ,apkārt mums, tiek uztaisīti kvalitatīvi remonti. Cilvēki pērk dārgus būvmateriālus, mēbeles un sadzīves tehniku. Viņi nav gatavi piedod augšējo kaimiņu nolaidīgumu. Laiks, kad varēja vienkārši izbalināt kaimiņiem griestus, pamainīt tapetes un parketu un, pietam, paliktu ar viņu labās attiecībās, jau sen ir pagājuši.
Un, neskatoties uz to, ka jums ir uzstādīta kvalitatīva santehnika un ūdensvada caurules, iespēja appludināt jūsu kaimiņus tik un tā paliek.

6.- Ja jums ir uztaisīts kvalitatīvs remonts:

Mājīgums. Cik daudz spēku un laika jūs iztērējāt ,lai to radītu? Jums noteikti negribētos pat pusi remonta uzsākt no jauna. Nervi... Laiks... Un beigu beigās arī nauda.
Un viss dēļ kaut kādas nejaušības – neaiztaisīts ūdens krāns, saplīsusi santehnika u.t.t. Parūpējaties jau laikus par to, lai šīs problēmas nenovērstu jūs no jūsu dzīvokļa vai mājas mājīguma baudīšanas.

 

WATERPROTECT – ir droša aizsardzība jūsu mieram un nepatīkamu situāciju ,kas saistītas ar ūdeni novēršana. Neskatoties uz to, ka Jūs jau iegādājāties apdrošināšanas polisi, kas atlīdzina zaudējumus no ūdensapgādes avārijām, WATERPROTECT lieliski papildinās šo drošības pasākumu kompleksu.

Atcerieties, WATERPROTECT
pirmkārt, ir nepieciešams ,lai novērstu nopietnus zaudējumus, nevis post-faktu atlīdzināšanai.

Sistēmas WATERPROTECT vērtība ir ekvivalenta 4-5 kvadrātmetru kvalitatīva lamināta vai parketa vērtībai. Pēc statistikas, vidējā vienas noplūdes zaudējumu summa ir 200 – 1000 Ls.

Laiku un nervus ,ko esat iztērējis viena vai vairāku dzīvokļu remontam var novērtēt tikai jūs. Mēs uzskatām ,ka WATERPROTECT ir daudz lētāks!!!