Sistēmas "WATERPROTECT" priekšrocības

 

Pateicoties ložu elekropiedziņas izmantošanai sistēmai "WATERPROTECT" nepiemīt trūkumi, kas ir raksturīgi analogām sistēmām, kas ūdens noslēgšanai izmanto elektromagnētiskos vārstus.

 

 

1. Sistēmu "WATERPROTECT" ir vienkārši montēt. Sistēmas montāžai nav nepieciešamas speciālas iemaņas. Samontēt ložu elektropiedziņas jums varēs jebkurš santehniķis. Sistēmas montāžai jums nebūs nepieciešami daudz instrumentu.

 

2. Sistēma "WATERPROTECT" var atrasties ūdens noslēgšanas stāvoklī
neierobežotu laiku.

 

3. Sistēma "WATERPROTECT" ir vienkārša un droša ekspluatācijā.
Sistēma darbojas pilnībā automātiski un neprasa pastāvīgu uzmanību un apkalpi. Pareizai sistēmas ekspluatācijai vajag tikai periodiski to pārbaudīt.

Ūdens noplūdes adapteru padeves spriedze ir 5 volti.

4.Sistēma "WATERPROTECT" var tikt komplektēta ar GSM signalizāciju.
Avārijas gadījumā jūs saņemsiet brīdinājuma SMS ziņu. Tā jūs vienmēr zināsiet, kas notiek jūsu mājā, neatkarīgi no tā vai jūs atrodaties citā pilsētā vai pat ārzemēs.

 

5. Pie sistēmas "WATERPROTECT" vadības bloka var pieslēgt:
• līdz pat 20 ūdens noplūdes adapterus;
• līdz pat 20 ložu elektropiedziņām;
• papildus gaismas signalizāciju;
• papildus skaņas signalizāciju.

 

6. Sistēma "WATERPROTECT" var tikt izmantota kopā ar drošības iekārtām un celtņu dispečerizācijas sistēmām.

7. Sistēmas "WATERPROTECT" elektroiekārta atrodas aizsargātā hermētiskā korpusā.
Aizsarg zemes vads. Elektrodzinēja metāliskais korpuss ir zemes vads. Padeves spriegums tiek padots uz lodes elektropiedziņu tikai 30 sekundes un tikai atvēršanas vai aizvēršanas brīdī. Pārējo laiku lodes elektropiedziņai ir pilnībā atslēgta elektriskā strāva.

 

8. Izmanto maz elektroenerģijas. Lodes elektropiedziņa izmanto elektrību tikai ūdens padeves ieslēgšanas/atslēgšanas brīdī.

 

9. Sistēma "WATERPROTECT" nebaidās no hidrauliskiem triecieniem. Ložu krānu konstrukcijā nav plānu gumijas membrānu un tāpēc nepastāv to saplīšanas iespēja ūdenspadeves vai apkures sistēmas hidrauliska trieciena gadījumā.

 

10. Lodes krāns neveido pretestību ūdenspadeves(apkures) sistēmā. Šķidruma plūsmas pretestības koeficients ir 1 (kā gludai, taisnai caurulei!). Vārstulim šis koeficients ir 4-5 reizes lielāks, bet koniskam krānam 3-4 reizes lielāks.

 

11. Sistēmai "WATERPROTECT" ir neierobežots kalpošanas termiņš. Sistēmai tiek izmantots krāns, kas ir ražots no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda.
Lodes krāna blīvētājs ir izgatavots no politetrafluoretilēna (fluoroplasta, teflona), kas kontaktā ar krānu no nerūsējošā tērauda praktiski nenodilst un iztur vairāk nekā 100 tūkstošu "atvērts – aizvērts" ciklu.

12. lodes krāns iztur augstu temperatūru.

Lodes krāna temperatūrizturība 220 grādi pēc celsija. Ventili ar gumijas blīvētāju spēj panest tikai 70 grādus pēc celsija, bet koniskais krāns tikai 80.

 

13. Lodes krāna korpuss ir izgatavots no nerūsējoša tērauda un iztur 64 atmosfēru spiedienu.

 

14. Sistēmas "WATERPROTECT" darbība nav atkarīga no ūdens spiediena un darbosies ari pie minimāla (nulles) spiediena.
Atšķirībā no elektromagnētiskajiem vārstiem ,kuriem pareizajai darbībai ir nepieciešams minimāls spiediens ūdens padeves sistēmā, ložu elektropiedziņas spēj darboties arī pie jebkāda spiediena (no 0 līdz 64 atmosfērām). Ja ir notikusi caurules pārplīšana, spiediens ir krities, vārsts var arī neatslēgt ūdens padevi. Ložu elektropiedziņas noslēgs ūdens padevi jebkurā gadījumā.

 

15. Sistēma "WATERPROTECT" nav atkarīga no ūdens kvalitātes.
Nav vajadzības uzstādīt ūdens attīrīšanas filtrus. Ložu krānu konstrukcijā nav plānu gumija membrānu un pārplūdes kanālu, tāpēc tie ir mazāk jūtīgi pret ūdens kvalitāti, atšķirībā no elektromagnētiskajiem vārstiem ,kuru pareizajai darbībai ir nepieciešams uzstādīt ūdens attīrīšanas filtrus.

 

16. Pēc ūdens padeves noslēgšanas, ja pazūd padeves spriegums, ūdens padeve netiek atjaunota. Pēc lodes krāna aizvēršanas elektropiedziņa neizmanto elektrību un šāda stāvoklī tas var atrasties neierobežotu laiku. Tā ir viena no priekšrocībām pret elektromagnētiskajiem vārstiem, kuru darbībai nepieciešama elektroenerģija.

 

17. Labi pārdomāta konstrukcija, pazīstamu pasaules ražotāju komplektāciju izmantošana un kvalitatīva izgatavošana – iekārtu sistēmas "WATERPROTECT" drošības faktors.

 

18. Katrs sistēmas "WATERPROTECT" izstrādājums iziet 100% kvalitātes kontroli izgatavošanas laikā.

 

19. Sistēmai "WATERPROTECT" piemīt pašattīrīšanās funkcija.
Ilgas ekspluatācijas laikā bieži rodas problēmas ar sāļu un netīrumu nogulumiem uz caurulēm un izpildes mehānisma, tā saucamais "saskābums". Reizi nedēļā galvenais bloks dod komandu uz īslaicīgu lodes elektropiedziņas aizvēršanu un atvēršanu. 3-5 grādu lodes krāna pagrieziens novērš "saskābšanu" un neietekmē ekspluatāciju.

20. Lodes krāna vadībā tiek izmantots momentīgs elektrodzinējs ar veltņa piepūli ,kas ir augstāka par 50 kg*cm!
Elektrodzinējs ir bez sukām. Dzinēji ,kas ir uzstādīti piedziņā tiek pieskaitīti pie bezkolektoriem dzinējiem, tiem ir augsta drošības pakāpe un garš ekspluatācijas termiņš, kas ļauj to izmantot kritiskās nozarēs, piemēram, rūpniecībā. Elektrodzinēja saites atrodas speciālā plastikāta aizsarg korpusā. Lodes krāna "atvērts-aizvērts" stāvoļa regulācija. Montējot, elektropiedziņa var būt atslēgta no lodes krāna, kas padara montāžu vieglāku un ļauj uzstādīt lodes elektropiedziņu saspiestās un grūti aizsniedzamās vietās. Elektrodzinēja reduktors ir izgatavots no metāla. Griezošā momenta dinamiskā palielinājuma funkcija starta laikā. Optiskās pozicionēšanas lodes krāna funkcija.21. Speciāls ūdens noplūdes adaptera elektropiedziņas korozijizturīgs pārklājums.
Lai palielinātu adaptera kalpošanas termiņu tā elektropiedziņas ir pārklātas ar zeltu. Adaptera elektropiedziņas aizsardzības funkcija, "galvaniska pāra" rašanās gadījumā un kā sekas liels ekspluatācijas termiņš. Adaptera izejas kaskādes aizsardzība no īssavienojuma. Adaptera izejas kaskādes aizsardzība no elektrostatiskas spriedzes.

22. Sistēma "WATERPROTECT" spēj kontrolēt līdz pat 20 istabas, kur pastāv ūdens noplūdes risks: virtuvi, sanitāro mezglu, vannas istabu, dušu, veļas mazgātavu, katla istabu, baseinu u.t.t.

 

23. Sistēmā "WATERPROTECT" tiek izmantoti aktīvi ūdens noplūdes adapteri. Mērīšana notiek tieši noplūdes vietā. Tas dod neapšaubāmu priekšrocību nodalot adapteru no vadības blokā no liela attāluma. Nav ietekmes uz sistēmas darba spējām no ārējiem elektromagnētiskajiem laukiem ,kas novērš maldu trauksmes iespēju līdz nullei.

 

24. Sistēmu "WATERPROTECT" var uzstādīt gan remonta laikā, gan pēc tā. Pirmkārt, tā ir vieglāk, otrkārt, jūs pasargāsiet sevi no jūsu strādnieku neuzmanīgajām rīcībām.

 

25. Sistēmas komplektācijā var ietilpt šādu izmēru ložu elektropiedziņas (collās) : 1/2., 3/4, 1

 

26. Sistēmas "WATERPROTECT" vadības bloks var pasargāt līdz pat 40 000 m2 no noplūdes.


27. Ir iespēja uzstādīt ūdens noplūdes adapterus līdz pat 100 metru attālumā no vadības bloka. Standarta komplektā ietilpst ūdens noplūdes adapteri ar 3 metru garu kabeli. Ja kabeļa garums nav pietiekams to var pagarināt līdz 100 metriem.

Mikroprocesoru radiouztvērējs vienā korpusā.

Pieslēgšana pie WATERPROTECT – RADIO līdz 20 ūdens noplūdes adapteriem.

28. Vienkārša uzstādīšana, montāža un radiouztvērēja uzvilkumi.
Avārijas ziņas nodošana notiek līdz tiek saņemts apstiprinājums ("pieprasījuma – atbildes" funkcija) no galvenā radiouztvērēja.
Tā notiek garantēta avārijas ziņas nodošana un pateicoties mazākam avārijas nodošanas laikam notiek būtisks baterijas padeves ietaupījums.
Iestrādāta L/4 antena. Avārijas ziņas retranslācijas funkcija.
WATERPROTECT – RADIO uztvērēj adapteros ir realizēta baterijas padeves sprieguma kontroles funkcija.