Montāža un uzstādīšana privātmājā

 

 

Sistēmas WATERPROTECT uzstādīšana privātmājā

Ūdensapgādes sistēmas avārija privātmājā var novest pie daudz lielākiem zaudējumiem nekā ūdensvada avārija dzīvoklī. Tas saistīts ar to, ka:

1. Ūdens noplūde privātmājā, ka tiek apmeklēta reizi nedēļā, var pārvērsties par īstiem plūdiem. Ja pārplīst caurule dzīvoklī, kaimiņi agri vai vēlu izsauks avārijas dienestu, kas noslēgs ūdens padevi. Privātmājā, avārijas gadījumā, ūdens appludinās māju līdz pat saimnieka atbraukšanai. Ir ļoti bieži gadījumi ,kad saimnieka nedēļas prombūtnes laikā, tiek appludināts viss cokola stāvs.

2. 90% gadījumu grīdas privātmājās ir no koka ar siltinātāju no minerālvates vai analoga materiāla. Ūdensapgādes avārijas gadījumā, ūdens samērcē siltinātāju. Izžāvēt mitro siltinātāju ir ļoti grūti un bieži atliek tikai viena iespēja – grīdu pārlikšana un siltinātāja apmaiņa. Ja visu atstāt kā ir un nemainīt bojāto siltinātāju, tad drīz vien jūs sastapsieties ar jaunām problēmām, kā:
• Sēnīšu veidojumu un pelējuma veidošanās mitrajā siltinātājā vai uz
koka grīdas segumiem.
• Siltinātāja skaņu izolācijas īpašību zaudēšana.
• Siltinātāja termoizolācijas zaudēšana.
Grīdas kļūs aukstas un palielināsies apkures izdevumi.

3. Lielākoties privātmājās ir pagrabi vai puspagrabu telpas. Nopietnas avārijas gadījumā, izlaist ūdeni no pagraba var tikai ar sūkni un pēc tam ir nepieciešams ilgi vēdināt telpas ,lai tās pilnībā izžāvētu. Ziemā, labi izvēdināt telpas pēc noplūdes, nav iespējams. Inženiersistēma WATERPROTECT ir speciāli radīta ,lai automātiski atslēgtu ūdens padevi un izdotu skaņas signālu, ūdensapgādes vai apkures sistēmas avārijas gadījumā. 

Centralizētā ūdensapgāde privātmājā

Lai pasargātu savu māju no ūdensapgādes sistēmas avāriju sekām nepieciešams izmantot šos sistēmas WATERPROTECT elementus:
• Sistēmas WATERPROTECT vadības bloku
• Ūdens noplūdes adapterus. ūdens noplūdes adapteri tiek uzstādīti vietās, kurās ir vislielākās ūdens noplūdes iespējas (virtuve, sanitārais mezgls, vannas istaba, duša, veļas mazgātavā, katlu telpa u.t.t.)
• Lodes elektropiedziņu. Lodes elektropiedziņa tiek uzstādīta ūdensvada ievadē mājā. Ūdenim nokļūstot uz jebkuru no adapteriem, vadības bloks sūta signālu elektropiedziņai, lai atslēgtu ūdens padevi. Ūdens padeve tiks atjaunota tikai pēc ūdensvada avārijas novēršanas.Individuālā ūdensapgāde privātmājā

Lai pasargātu savu māju no ūdensapgādes sistēmas avāriju sekām nepieciešams izmantot šos sistēmas WATERPROTECT elementus:
• Sistēmas WATERPROTECT vadības bloku
• Ūdens noplūdes adapterus. Ūdens noplūdes adapteri tiek uzstādīti vietās, kurās ir vislielākās ūdens noplūdes iespējas (virtuve, sanitārais mezgls, vannas istaba, duša, veļas mazgātava, katlu telpa u.t.t.) ūdenim nokļūstot uz jebkuru no adapteriem, vadības bloks atslēgs elektriskā sūkņa barību.
Sūkņa ieslēgšana notiks tikai pēc ūdensvada avārijas novēršanas.

Individuālā ūdensapgāde privātmājā

Hidroakumulātora ar lielu ūdens rezervi (100 un vairāk litri) esamība ūdensapgādes sistēmā. Lai pasargātu savu māju no ūdensapgādes sistēmas avāriju sekām nepieciešams izmantot šos sistēmas WATERPROTECT elementus:
• Sistēmas WATERPROTECT vadības bloku.
• Ūdens noplūdes adapterus.
• Lodes elektropiedziņu.

Papildus lodes lektropiedziņas uzstādīšana izslēdz ūdens izplūšanas iespējamību no hidroakumulātora, telpā, kas atrodas zemāk vai vienā līmeni ar hidroakumulātoru. ūdenim nokļūstot uz jebkuru no adapteriem, vadības bloks atslēgs elektriskā sūkņa barību un nosūtīs signālu elektropiedziņai, lai atslēgtu ūdens padevi. Ūdens padeve tiks atjaunota, tikai pēc ūdensvada avārijas novēršanas.