SIA "WATERPROTECT" veic visu centrālapkures sistēmu, siltumapmainītāju, katlu un boileru attīrīšanas darbu kompleksu.

Visi zina, cik liela problēma ir slikti darbojošās centrālapkures sistēmas dzīvojamās un sabiedriskās ēkās, ražošanas telpās un iestādēs. Valsts mērogā enerģētiskie un finansu zaudējumi ir vairāku miljonu vērtībā.
Šī problēma ir loti aktuāla un tās risinājums - progresīvas, ekoloģiski tīras tehnoloģijas intensīva izmantošana. Tehnoloģija darbojas uz speciāli izstrādātu iekārtu bāzes, kas palīdz veikt cauruļvadu attīrīšanas profilaktiskos un avārijas darbus centrālapkures sistēmā.

Piedāvājam jūsu uzmanībai drošu un intelektuālu "ūdens drošinātāju" WATERPROTECT, kas pasargās jūs un jūsu kaimiņu īpašumu no ūdens noplūdes un tās izraisītajiem zaudējumiem.

Mēs visi jau sen esam pieraduši pie ūdens mūsu mājā. Tas dod mums tīrību, komforta sajūtu un daudz ,ko citu. Galvenais ir neaizmirst, ka, kad ūdens nav kontrolējams, tā ir stihija, kuru ļoti grūti apturēt, un cīnīties ar tā plosīšanos vēl grūtāk. Svarīgākais, ka seku likvidācija materiāli ir ļoti dārga.

Statistika uzrāda, ka 90% avārijas situāciju ir ūdens padeves un apkures sistēmu avārijas, ko pavada telpu applūde.

Mēs profesionāli palīdzēsim Jums izvēlēties un uzstādīt nepieciešamo aprīkojumu ūdens attīrīšanai jebkurā telpā.

Šodien, neviens nedrīkst pārliecināt par nepieciešamību izmantot ūdens filtri. Ūdens, tāpat kā gaiss ir būtisks faktors attiecībā uz vidi, kas ir dažādi ietekmē dzīvības procesiem cilvēka organismā, tās efektivitāti un sastopamība.

Pasaules Veselības organizācija konstatēja, ka 80% no visiem slimību sekas netīru krāna ūdeni. Tāpēc, katrs no mums individuāli ir atbildīgs par to, lai mūsu ģimenes būtu nodrošīnāta ar labu kvalitāti dzeramo ūdeni.